Maske için yüz gençleştirme: yemek tarifleri

Yemek tarifleri maskeleri için cilt gençleştirme, yüz her kadın saklar, kendi için hiçbir erkeğin mümkün oldu bunları görmek. Çünkü onlar için bizim ebedi gençlik ve güzellik olmalıdır, daha sonra kendisi için verilen. Bilmiyorum, nerede saklayın sırlarını siz, okuyucular, ama hazır birkaç ekleme senin «veri tabanı güzellik».

Maske için yüz gençleştirmeMaske için yüz gençleştirme — ol genç!

Maske için yüz gençleştirme, tabii ki, durmayacak, çalışan zaman, ama yapacak böylece her doğum gününde biz bir toplantı ile genç bir allık yanaklarda. Biz yavaşlatmak için zaman yapmak daha az belirgin etkileri ekolojik çevre, yanlış beslenme, sürekli uyku ve stres, ve bu az değildir. Gerekir sadece kullanmak tarifler yapmak yüz gençleştirme, evde kolay ve keyifli.

Ancak, zaman duruyor durdurmak için değil sadece, tabiri caizse, dışarıdan, ama içten. Yani, mükemmel bir gençleştirici özelliklere sahip çay yaprakları, çilek, kuşburnu ve ahududu. Bu mükemmel bir araç için vücut gençleştirme ve cilt, evde, veri bitkiler artırıyor sentezi vücutta östrojen bu hormon olumlu görünümünü etkileyen kadın: teşvik normal makro ve cilt kan dolaşımını optimize eder kolajen üretimini.

Maske için yüz gençleştirme — yemek tarifleri

Yüz maskesi, süt. Biraz ılık süt ekleyin, birkaç kaşık un, böylece kıvamı maske oldu gibi ekşi krema. Karışıma ekleyin, 1 yumurta sarısı, karıştırın ve uygulayın temiz bir yüz. 20 dakika sonra maskeyi yıkayın, su ilavesi ile limon suyu.

Gençleştirici maske ile tavuk protein. Beat 1 tavuk proteini, sağlam bir köpük. Eklemek 2h.l. un ve 1 saat.l. bal. İyi yoğurmak ve temiz cilde uygulanır 20 dakika. Yıkayın bu maske için gerekli sıcak su.

Gençleştirici maske ile karpuz. Kıyılmış karpuz eti ile karıştırın 1 saat.l. limon suyu ve az miktarda yulaf unu. Tüm kadar karıştırın kalın bir tutarlılık ve cilde uygulanır. Yüzünüzde tutun gerekir 15 dakika sonra soğuk su ile durulayın.

Ciltler için maske havuç ve yumurta. Almak küçük bir havuç ve rendeleyin onun üzerine rendelenmiş, sonra 2St.l. havuç ile karıştırın 1 yumurta sarısı ve 1.l. mısır nişastası. Maske uygulanır, temizlenmiş yüzünüze 15-20 dakika sonra ılık su ile durulayın.

Gençleştirici bal-jelatinli maske. 25g jelatin dökün, 1.l. soğuk su ve bekletin 30 dakika, ile karıştırın, 1 saat.l. bal ve 60g gliserin. Elde edilen karışımı koymak gerekir su banyosu ve biraz ısıtmak ve daha sonra cilde uygulayın kullanarak, bir disk pamuk ve tutun yaklaşık 20 dk kadar eğitim film sadece istediğiniz kaldırıldı. Sonra bu maskeleri mutlaka cilt tonik silin.