Özelliği nedir fraksiyonel gençleştirme?

Her bir işlem, bir vaat, sonsuz gençlik, kadın, bekliyoruz heyecanla. Fren için ortaya çıkması, yaşa bağlı değişiklikler, kadın hazır ot şüpheli hap, ameliyat, cerrah ve kendinizi kısıtlamak beslenme. Güneydoğusunda lazer gençleştirme – yeni yöntem kozmetik değil, sadece kurtarmak için yardımcı kaybolan cilt tonu, ancak yapılan hemen hemen ağrısızdır.

Eğer bu prosedür daha ucuz, o zaman güzellik salonları durdu, uzun kuyruklar.

Güneydoğusunda lazer gençleştirme

hizip cilt gençleştirme, yüz

Yenilikçi bir teknoloji geliştirdi bilim adamları, meşgul çalma canlılar, tek bir hücre – yani, bu bir «yan ürün» klonlama.

Yaşa bağlı cilt değişiklikleri şöyle ki, vücut durur, yavaş yavaş kolajen üretimi sonucunda kaybolur, cilt turgor. Ayrıca, bozuldu kurtarma fiyat derma – eski hücreler ölür ve kabuğu ve yeni bir gelir geç. Deri yüzey vermiyor zevk hissi yumuşaklık, pikselli olur, ona dokunduğunuzda – keçe cepler kuruluk ve pullanma.

Söylenebilir güneydoğusunda gençleştirme uyanır hücreleri ve onları kurtarır performans.

Bu nasıl oluyor?

 • Etkisi altında yüksek sıcaklık onları aktive metabolik süreçleri;
 • Olanlar tam çalışması için, helak;
 • Lazer stimülasyon hızlandırır bölme çalışma hücre isteyen hızlı bir şekilde kurtarmak için mikro bölgesine, hasarlı ışını;
 • Sırasında «kurtarma çalışmaları», elastin ve kollajen sentezini – maddeler destekler cildin elastikiyetini artırır birkaç kez.

Özel bir lazer kurulum için kesirli yüz gençleştirme lazer ışını ayrılır çok küçük ışınları oluşturan lazer rendeleyin. Yani pozlama yapılır sendeledi. Bu nedenle, silinmesi, mikro bölgeleri çevreleyen kendi sağlıklı hücreleri başlar yoğun bir şekilde paylaşmak için, ve cilt daha sıkı ve pürüzsüz.

Bebek hassasiyet böyle bir prosedür vermez, ama yetişkinlik önce 5-10 yıl geri dönmek mümkündür.

Türlü fraksiyonel lazer cilt gençleştirme

Güneydoğusunda lazer gençleştirme veya geliştirilen başka bir yöntem adı gençleştirme – bazen çeşitli türleri vardır:

 • Ablatif – bu işlem sırasında eylem lazer ışını kapsar cilt yüzeyi, vaporizing üst tabaka dermis. İle yüzey silinir görünür hasarlı bölgeleri, yüzeysel kırışıklıkları anında. Kaldırıcı etkisi ile görünür ilk kez. Kullanmak için tavsiye edilir oturumlar fraksiyonel ablatif gençleştirme yaşları 28 ila 35 yıl, ne zaman ilk yaşlanma belirtileri;
 • Değil ablatif geliştirilen hareket daha derin. Sırasında maruz maruz derin epidermal katmanları, bu gençleştirme sürecini başlatır içinden. İlk kollajen üretmeye başlar iç katmanları, daha sonra görmek kurtarma görsel olarak.

En etkili olarak kabul edilir, güvenli cilt gençleştirme, hangi sırasında, söz konusu her iki yöntem de aynı anda.

Başka bir yolu yoktur hızlı dönüş gençlik – güneydoğusunda CO2 gençleştirme. Sırasında oluşur, cilt yenileme, yerinde buğulama epidermis oluşan yeni doku.

Bu özel lazer CO2 yoğun ısıtır kolajen lifleri – termal etkisi yapar, onları küçültmek. Bu neden olan bir sıkma etkisi, hangi yeterli bir ila altı ay.

Tüm tedaviler yapılır, lokal anestezi altında hasta deneyimleri yalnızca hafif bir karıncalanma ve yanma hissi.

Hazırlanmalıdır, sonra oturumları oluşur yüz şişmesi, bir devam 40 dakika ila 2 gün, alana bağlı olarak, hangi etkiler lazer ve derinlik penetrasyon ışınları.

Rehabilitasyon dönemi var tüm bakımları akar benzer. Ona gerekli en az bir hafta. Sadece görünüyor, bu çok – sonra cerrahi germe kurtarma alır ve 1 ila 3 ay.

Şişlik azalır 3-4 günde başlar ve belirgin bir cilt soyma – o ayrılır büyük tabak. Olamaz çekin veya pul pul – değiştirme işlemi epidermis geçmesi gereken, sadece doğal bir şekilde.

Hafta sonuna kadar deri vermiyor soyulabilir, ama bazı kızarıklık kaydedilir. Zaten gitmek normal bir yaşam gizleyerek estetik sorunları ton krem.

Rehabilitasyon sırasında izin uygulamak için sadece anti-inflamatuar ilaçlar, lokal eylemler ve araçları-anestezi, doktor tarafından reçete.

Yordam fraksiyonel gençleştirme tekrarlamak zorunda 2-3 yıl, lazer gençleştirme CO2 – 6 ayda bir.

Endikasyonları kesirli lazer gençleştirme

Güneydoğusunda gençleştirme uygulayabilirsiniz oluştuğunda, aşağıdaki belirtilerden:

 • ince çizgileri, çatlaklar, kaz ayağı, tercihen alanında göz ve dudak;
 • çok sayıda örümcek damarlar;
 • yara izi küçük işlemler veya izleri – etkileri akne izleri;
 • sürekli kendini gösteren akne;
 • genişlemiş gözenekler;
 • şiddetli pigmentasyon;
 • gevşek cilt, elastikiyetini kaybetmiş, varlığı «Bril».

Başlangıç prosedürü yapmak için herhangi bir yaşta nasıl ve ne zaman ilk kırışıklık ve zaten ifade edilen yaşa bağlı değişiklikler.

Kontrendikasyonları kesirli lazer gençleştirme

Geliştirilen güvenli olarak kabul edilir, ama yine de vazgeçmek gerekir geri cilt kapak varsa:

 • neoplazmlar farklı nitelikteki yerlerde yapılacak olan doğrudan etkisi, lazer ışını;
 • cilt hastalıkları akut aşamasında ve sedef hastalığı öyküsü;
 • çok uçuk veya yeni satın alınan bir uçuk ay önce yordamı;
 • tarihte bir görünüm keloidler ameliyattan sonra;
 • bulaşıcı ve viral süreçleri akut dönemde;
 • HIV durumunu;
 • kronik hastalıklar neden değiştirme hematopoetik fonksiyonu veya ihlal etmeden değişim süreçleri – örneğin, diyabet.

Ayrıca yapılan güneydoğusunda lazer gençleştirme gebelik sırasında, emzirme sırasında, sonra, kapalı bronzlaşma veya doğal olarak.

Değil kombine lazer işleme kullanımı bazı tıbbi araçlar, örneğin, retinoid.

Eğer sürekli almak için tıbbi ilaçlar, güzellik için mutlaka koymak gerekir bildirin.

Güneydoğusunda ablatif gençleştirme

En etkili ve güvenli bir yöntem bir gençleştirme fraksiyonel radyofrekans ablatif cilt yenileme olarak adlandırılan legato terapi.

Cilt aynı gibi pürüzsüz tuttuktan sonra lazer ama lazer değil kullanılır, yani bir cilt çıkıyor nazik etkisi.

Modül, bir yeni benzersiz bir geliştirme bilim adamı gibi davranır ablatif yüzeysel, ama bu derin katmanları, epidermis enjekte edilen bir ilaç.

Başka bir modül teslim sağlar ilacı derin deri katmanları alternatif, ses titreşimleri. Sırasında mikro gastrointestinal perforasyon güncellenen üst katmanları epidermis.

Tüm bakımları fraksiyonel gençleştirme cilt daha kalkık, döndürür onu elastikiyetini teşvik, doğal kollajen ve kollajen lifleri güçlendirmek için. Cilt rengini geliştirir, ona döner, genç, başlar «parlaklık» içinden.

Nasıl olduğunu belirlemek için bir yordam durmalı? Seçmeniz gereken yöntem maruz kalma yardımcı güzellik uzmanı değerlendirir yaşa bağlı değişiklikler ve ilgili sorunlar.

Yüzünüz yayar gençlik ve çekiciliği!