Yüz cilt gençleştirme halk ilaçları evde

Güzellik ve gençlik korumak için cilt, mutlaka satın almak için pahalı kremler ve maskeler. Gençleştirme halk ilaçları verir kötü sonuçlar ve bazen onların etkinliğini aşan hatta modern kozmetik ürünleri popüler markalar.

Ve yapmadan önce, yüz gençleştirme, halk ilaçları, görmek gerekir bazı kurallar ile uygulama sorunları önlemek yardımcı olacak bir cilt daha.

Temel kuralları cilt gençleştirme, evde

yüz cilt gençleştirme

Halk yemek tarifleri gençleştirme etkili, yalnızca, eğer onları doğru bir şekilde uygulamak. Kelime «doğru» uygulanması anlamına gelir, aşağıdaki kuralları:

 1. Kullanılan tüm malzemeler taze olmalıdır. Aksi takdirde sizi bekliyor iltihabı ve cilt tahrişi.
 2. Uygulamak için hazır ev ilaçları hemen sonra yemek. Maksimum depolama süresi 3 saat.
 3. Uygulamadan önce hazırlanan ilaçlar dikkatli bir şekilde yüzünüzü yıkayın kullanımı ile antibakteriyel sabun. Aktif bileşenler içerdiği hazırlanan bir araç, hemen hemen anında nüfuz derin epidermis gözenekler aracılığıyla ve «toplamak, yol boyunca» her şey, cilt yüzeyi. Eğer onunla mevcuttur kirliliği, onların mikro temeline cilt. Sonuç – kızarıklık, iltihap, sivilce, vb
 4. Pişirirken maskeleri kullanılamaz metal mutfak malzemeleri. İle temas halinde olan metal ve etkileri oksijen ürünleri, başlıyor hızlı bir şekilde okside ve bozulmaya, bunun sonucunda depolama süresi azalır hazırlanan maskeler düşüyor ve onu verim.

İşte bu tür basit kurallara uymayı gerektirir halk ilaçları cilt gençleştirme için. Şimdi, eğer nasıl kullanacağınızı biliyorsanız «evet» yöntemleri güzellik bahsedelim onları hazırlamak.

Yemek tarifleri, gençleştirici maske

Halk yöntemleri yüz gençleştirme gerektirmeyen, güçlü finansal maliyet. Maske hazırlanır çeşitli maddeler vardır her evde. Yani, başlayalım.

İlk büyükannemin tarifi, kırışıklık, hangi söylemek istiyorum, artırmak için yardımcı olur cilt tonu, ona yardım eder ve beyazlatılmış. Ve bu sıradan bir ekşi krema. Ayrıca, daha kilolu, daha iyi. Eğer bir ev varsa, krema, siz de kullanabilirsiniz.

Bu süt ve süt ürünleri, içerdiği çok sayıda vitamin, mineral ve yağ asitleri, sadece gerekli deri kapak önlemek için yaşlanma sürecini. Ekşi krema veya krem olarak kullanılabilir bağımsız bir araç. Onların çıkartılmalıdır buzdolabından masaya koymak en azından bir yarım saat için onlar sıcak olabilir oda sıcaklığında. Sonra ekşi krema uygulanmalıdır cilt üzerinde bir yerde 25-40 dakika. Daha sonra kalıntıları maxi gerekir kaldırmak için bir pamuklu çubukla, önceden nemlendirilmiş ılık süt.

Başka bir büyükanne tarifi yüz gençleştirme, bir saygıyı hak ediyor. Bu uygulama yaprağı bal ile. Etli yaprak aloe içerir bileşiminde katkı maddeler rejenerasyon deri cilt ve artan kollajen sentezi. Ve bal iltihabı azaltır ve etkisi cilt üzerinde antiseptik etkisi. Ama başlamadan önce, hazırlamak için bir maske bu maddeler, önceden hazırlamak aloe yaprakları.

Onları tamamlamayı geçirimsiz kumaş ve buzdolabına koymak için 10-14 gün. Bundan sonra bunları kullanabilirsiniz. Yaprakları hafifçe siyah, korkacak bir şey yok. Sadece trim parçaları gözlerini açık tut. Aloe yaprak sıkın suyu ve bal ile karıştırın eşit oranlarda. Elde edilen karışımı yüzünüze uygulayın ve 15 dakika sonra maske kalıntıları durulayın sıcak bir papatya bir kaynatma.

Çok bileşenli maskeleri yüz gençleştirme

Orada çok bileşenli büyükannesinin tarifleri, güzellik, kırışıklık, aynı zamanda çok etkilidir. Örneğin, gençleştirici maske, oluşan:

 • aloe yaprağı suyu – 1 çay kaşığı;
 • çiğ yumurta sarısı (eğer cildiniz yağlı ise, kullanılan protein);
 • yağlı solüsyonlar E – kelimenin tam anlamıyla ½ tsp;
 • taze sıkılmış limon suyu – 1 çay kaşığı;
 • bal – 1 çay kaşığı;
 • apteka gliserin – 1 çay kaşığı

Tüm bu bileşenleri iyice karıştırın birbiriyle karışımı uygulayın cilt, yaklaşık 15-20 dakika. Temizlemek için maske, normal, ılık su.

yollar gençleştirme

Bir daha az etkili bir büyükanne tarifi kırışıklık gerektirir uygulama aşağıdaki maddeler:

 • yulaf ezmesi;
 • krema;
 • zeytin yağı;
 • yumurta sarısı;
 • buğday unu.

Yulaf ezmesi hazırlamak için gerekli unu. Bu amaçla kullanabileceğiniz öğütücü. Yulaf unu ile karıştırın, 2 yemek kaşığı krema. İzin alınan kitle biraz durmak için hafifçe artmıştır. Ondan sonra ekleyin yumurta sarısı ve 1 yemek kaşığı zeytinyağı. Eğer bir kitle çıktı, oldukça kalın, eklemek buğday unu yok. Eğer o size sahip çıktı, sıvı, o zaman ekleyin unu «göz». Kıvamı maske olmalıdır benzer ve ekşi krema ile.

Elde edilen karışım cilde uygulayın, yüz ve bırakmak için maruz kalma 30 dakika. Sonra bu maske temizlemek için ılık süt veya normal su.

Diğer yemek tarifleri gençleştirici maske. Hepsi kendi şekilde iyi, ama sadece etkili olması durumunda uygulamak, bunları düzenli olarak ve uzun bir süre. Unutmayın, halk ilaçları için yüz gençleştirme hareket yavaş yavaş vermek ama kalıcı sonuçlar.