Yüz gençleştirme işlemleri

Gençleştirme işlemlerinden sonra yüzün elastik ve eşit derisi

Donanım kozmetolojisiözel ekipman kullanılarak gerçekleştirilen bir dizi kozmetik prosedür sağlar - yaşa bağlı cilt değişikliklerine karşı mücadele ile ilgili olanlar da dahil olmak üzere çeşitli estetik sorunları çözmek için tasarlanmış bütün "çoklu kompleksler".

AvantajModern güzellik endüstrisi, bu tür yöntemlerin ameliyat veya enjeksiyon olmadan yüz gençleştirme prosedürlerine izin vermesi ve aynı zamanda minimum rahatsızlığa neden olması da önemlidir.

En yaygın olarak bilinenler şunlardır


Donanım kozmetoloji yöntemleri

Mikro akım tedavisi

- cilt, deri altı doku ve kasların mikro sirkülasyonunu iyileştirir, toksinleri, toksinleri giderir. oetkili lenfatik drenaj, anti-ödem tedavisiCildin elastikiyetini ve elastikiyetini artıran, çatlakları iyileştiren, cildi nemlendiren, mineral dengesinin geri kazanılmasına yardımcı olan, kas spazmlarını gideren, ince kırışıklıkları ve kıvrımları düzelten, cildi iyileştiren, cildi iyileştirir.

Ayrıca rosacea, alerjik döküntü, rosacea tedavisinde de kullanılır. Boyun ve çene bölgesindeki yağ kıvrımlarını azaltır.

Donanım yüz cilt gençleştirme

ultrasonik fonoforez

- kullanılarak gerçekleştirilirkozmetik müstahzarlar, olduğu gibi, derinin derin katmanlarına "tahrik edilir". Bu yöntem metabolik süreçleri, lenfatik drenajı ve kan dolaşımını harekete geçirir, cilt elastikiyetini, damar tonunu arttırır, kırışıklıkları yumuşatır ve cilt hassasiyetini azaltır.

ultrasonik soyma

- Bu işlem tüm cilt tipleri için uygundur. Ton artar, ölü hücreler çıkarılır, keratinize epidermis pul pul dökülür. Cilt taze bir görünüm kazanır, ince kırışıklıklar düzelir, metabolizma ve cilt rahatlaması iyileşir.

miyostimülasyon

- Lafta"Tembeller için jimnastik". . . Prosedür, yüzün ovalini belirgin şekilde düzeltir, turgoru geri kazandırır, kırışıklıkları yumuşatır ve cildi iyileştirir. Yüz kaslarının tonu geri döner ve lenfatik drenaj meydana gelir.

fotoğraf gençleştirme

- Cildin üst ve derin katmanlarında yüksek yoğunluklu ışık kaynaklarına maruz kalınması sonucu oluşur. Yüz derisinin elastikiyetini ve gençliğini koruyan kolajen ve elastin sentezini uyarır. Etkili bir sıkılaştırıcı ve gençleştirici yüz terapisi, fark edilir, uzun süreli sonuçlar verir.

Termolift

- bir tane dahayaşlanma karşıtı teknolojikızılötesi ışığın enerjisi kullanılarak gerçekleştirilir. Kollajen oluşumunu uyarır, yumuşak dokuların kaldırılmasını sağlar.

Donanım yüz cilt gençleştirme prosedürü

Lazer cilt gençleştirme

- çeşitli terapi türlerini içerir: yüz derisinin lazerle kaldırılması ve kaldırılması, fraksiyonel fototermoliz. Lazer teknolojisini kullanarak yaşa bağlı görsel değişiklikleri ortadan kaldırmanızı, yara ve yara izlerini iyileştirmenizi sağlar.

ELOS gençleştirme

-birleşik etkiradyo aralığının akımı ve ışığın enerjisi. Bu teknoloji, içeriden elastin ve kollajen oluşumunu arttırır. Ayrıca yaşlılık lekelerinden, çeşitli kusurlardan, sivilcelerden, kırışıklıkları yumuşatarak ciltten kurtulmanızı sağlar. İşlem biraz ağrılıdır.

Gördüğünüz gibi, bugün her zevke, cüzdan ve bireysel ihtiyaçlar için önemli bir fon seçimi var. Hangisinin sizin için en etkili olacağına karar verin ve profesyonel bir uzman bu konuda size yardımcı olacaktır.