Lazer yüz gençleştirme — aktivasyon doğal rejeneratif kaynak cilt

Yaşlanma doğal bir biyolojik süreç, etkileyen tüm doku insan vücudu dahil olmak üzere bileşenleri, görünüm kişi. Bu kumaş kişiler diğerlerinden daha fazla duyarlı olarak, yaşlanma, sürekli olarak etkisi altında, çevresel faktörler, çiğneme, mimik ve konuşma özellikleri. Çünkü bir kişi, bir tür «kartvizit» bir kişi, bir soru kaydetmek ve dönen genç bir cilt için özellikle önemlidir ve geçerlidir. Bu mükemmel yöntem ve teknikler, uygulanan, bugüne kadar bu sorunu çözmek için, özel bir ilgiyi hak ediyor lazer yüz gençleştirme.

Lazer gençleştirme

Bu yöntemin özü, bu yatıyor, kesirli etkileri lazer ışını, cilt. Lazer akı ayrılır, çok ince ışınları etkileyen mikroskobik araziler kapak üzerinde bulunan, kesinlikle belirli bir derinlik ve buharlaştırır onları. Arasında yer alan bu siteler sağlam hücreleri uyarmak için aktif bir kolajen ve elastin üretimini iki ana «inşaat malzemeleri», hangi yaşla birlikte daha az ve daha az oluşur, insan vücudunda. Sonra bu yordamı geliştirir, ten rengi, ayarlanabilir ince ve orta kırışıklıklar, temizlenir, gözlerinin altında torbalar ve sıkılır oval yüz. Bu durumda, rehabilitasyon süresini en aza indirgenir. Güneydoğusunda lazer gençleştirme uygulanabilir değil, sadece tek başına bir yöntem, ama aynı zamanda daha iyi sonuçlar için estetik ameliyat veya lazer cilt yenileme.

Lazerler için kullanılan fraksiyonel lazer cilt gençleştirme

Dünyada ilk patent prensibi fraksiyonel lazer pozlama alındı, 2004 yılında bir amerikan şirketi. Şu anda lazer sistemi ile sunulan bir dizi yapan şirket lazer teknolojileri.

Kontrendikasyonları yordam lazer gençleştirme

Mutlak kontrendikasyonlar düğün prosedürleri şunlardır:

 • Gebelik, emzirme.
 • Lezyonlar inflamatuar süreci, etki alanı içinde.
 • Sedef ve dermatozlar.
 • Lezyonlar herpes enfeksiyonu, etki alanı içinde.
 • Yapılan az iki hafta önce bakımları, kimyasal peeling, bölge sözde tedavi.
 • Onkolojik hastalıklar.
 • Sistem kan hastalıkları, bağışıklık sistemi, bağ dokusu.
 • Diyabet altında dekompansasyon.
 • Şiddetli hipertansiyon ve koroner kalp hastalığı.
 • Varis hastalığı alanında prosedür.
 • Tutku eğitim keloid yara izi.
 • Durumlarda vitiligo aile.
Epidermis

Göreli kontrendikasyonları arasında etkin bir güneşlenme son üç hafta önce yordamı, yani, varlığı, taze ve bir güneşlenme terası da yüzeysel ve orta peeling, yapılan işleme alanında en az üç hafta önce yordamı.

Yöntemin avantajları fraksiyonel lazer cilt gençleştirme

Sayesinde ışık noktalarının yerine kullanılacak maruz kalan deri hasarı minimal sayesinde tüm izlerini işlemden sonra geçer zaten 3-4 gün.

Yöntem işlemek için derinin büyük yamalar bir yordam, korunur ve aktif rejeneratif kaynak bir cilt sağlar ve hızlı bir rehabilitasyon ve uzun süreli birikimini olumlu etkisi.

Prosedür anestezi gerektirmez, yapılacak bölge, boyun, dekolte ve göz çevresi.

Yan etkileri çok nadirdir. Olası komplikasyonlar için geçerli geçici lekelere kırmızımsı-mor renk değişikliği tedavi alanında, küçük ve hızlı geçen bir kaşıntı, aktivasyon herpes enfeksiyonu, doku değişiklikler dahil olmak üzere, deri, yanık, soyma, eğitim kabuklar. Skar, hiper - ve hipopigmentasyon, deri alanında prosedür son derece nadirdir, ama olabilir, sürekli bir hava.

Ne bir tam ders prosedürler lazer gençleştirme

Bir seans fraksiyonel lazer etkisi sürer 20-40 dakika sorunun niteliğine bağlı olarak ve alan tedavi alan. Tekrarlanan uygulamaları üzerinden 3-4 hafta. Sadece gerektirir, genellikle, 3-4 oturum. En olumlu etkisi üç ay sonra son yaptırabilirsiniz. İçin tavsiye edilir destekleyen oturumları bir kez 10-14 ay.

Yapmanız gereken işlemden sonra lazer yüz gençleştirme

Hafif bir yanma hissedilebilir bir işlemden sonra, geçer 1-2 saat kızarıklık ve hafif şişlik devam edebilir 1-3 gün. Bu dönemde kullanmanız gereken dış ilaçlar (kremler, merhemler, spreyler), dexpantenol içeren. Kaybolduktan sonra belirtiler ve aşağıdaki prosedür uygulanır krem hyaluronik asit ile.

Duş almak ve yıkamak zaten işlem gününde, işte, sauna ve yüzme havuzu kapalı tutmak daha iyidir. Ton makyaj kullanmak için izin sonra, bir gün sonra yaptırabilirsiniz.

Lazerler için kullanılan fraksiyonel lazer cilt gençleştirme

Zorunlu kullanımı güneş kremleri ile koruma faktörü en az 30 dakika, bu zamanda cilt metabolizmayı aktive olur özellikle hassastır güneş ışığına maruz.

İşlem sonrası uyulması gereken öneriler uzman, yapılan işlemi uygulayın. Seçim kozmetik ürünleri, sıklığı ve süresi, uygulama ayrı ayrı belirlenir ve tipine bağlı olarak deri ve onun özellikleri vardır.

Lazer gençleştirme – çok etkili bir işlemdir. Harika bir şey bu yöntem, sonra bir kaç ay (veya bir yıl ve bir buçuk!) süreç yenileme ve cilt gençleştirme devam ediyor. Bu çok cool! Ama anlamak gerekir, ne yordam başlangıçta yeterince travmatik bir cilt için rehabilitasyon belki acı ve yürüyerek bir gün (olacak «Yurtdışına Seyahat »). Ve kontrendikasyonlar için lazer gençleştirme çok. İçin gitti en güvenli ve iyi bir sonuç için gerekli tedavi değil, isimsiz salonları ve klinikler.Ve klinik kanıtlanmış. Sadece bir doktor (!!!) belki değer olup olmadığını belirlemek yapmak yordamı, genellikle, ya da olabilir, ama beklemek gerekir (iyileştirme iltihabı, içkiye ders ilaçlar, vb.).