Doğal cilt gençleştirme

Bakımlı bir görünüm ve genç bir parlaklık önemlidir, her kadın için, ama cilt yaşla birlikte elastikiyetini kaybetmeye başlar kademeli azalan östrojen düzeyleri etkiler azalan kolajen üretimini ve elastin. Kırışıklıklar daha belirgin hale gelir ve cilt yorgun ve donuk.

Maske gençleştirici maddeler

Güzellik salonlarında çeşitli mesleki, yüz bakımları, ama herkes gelemez kendine böyle bir gençleşme ve doğal ev yapımı yollar kesinlikle daha güvenli ve daha ucuz.

Arada farklı yöntemler ve çeşitli doğal bileşenler sağlar şaşırtıcı sonuçlar elde etmek ve önemli ölçüde durumunu iyileştirmek için cilt kapak.

Peeling

Doğal gençleştirici bakım gerektiren düzenli uygulama için peeling ya da kese katkıda makro, yenileme ve hücre yenilenmesini artırmak ve eğitim kollajen lifleri ve kırışıklıkların. İşlemleri yürütmek, haftada 2-3 kez.

Ev tariflerde kullanılır: tuz, şeker, yulaf ezmesi, kahve telvesi, kozmetik yağlar, meyve asitleri. Örneğin, karıştırın 2 çay kaşığı şeker, 3 çay kaşığı krema ekleyin ½ çay kaşığı baz yağ. Masaj yapın, nemli bir cilt içinde 3 dakika sonra ılık su ile durulayın.

Maske gençleştirici maddeler

Maskeyi uygulamadan önce uzmanlar, bir buhar banyosu yapın ve sonra fırçalayın. Bu nedenle, aktif bileşenleri maskesi çok daha iyi ve çabuk temeline içinden bariyer epidermis ve sonuç daha belirgindir.

Bal temel bileşenlerinden biridir döndüren gençlik cilt koydu kapağı. O yeterli nemlendirme sağlar, güçlendirir ve yumuşatır epidermis. Mix 1 yk. kaşığı bal ile 1 çay kaşığı ekşi krema ve yarım çay kaşığı jojoba yağı veya avokado. Bırakın karışımı 30 dk. ılık su ile Durulayın.

Maske için LCA

Limon suyu cildi gençleştirmek yardımcı azaltarak, yaş lekeleri ve diğer yaşlanma belirtileri. C vitamini limon, güçlü bir antioksidan korumaya yardımcı olur epidermisin serbest radikallerin zarar. Ayrıca, ağartma özellikleri geliştirmek için yardımcı hizalamak için bir cilt.

Neden suyu deri örtüsü ve bırakın 25 dakika pişirebilirsiniz dışarıdan gelen zararlara karşı korur maske karma olarak 1 çay kaşığı meyve suyu ile çırpılmış yumurta akı ekleyin ve ½ çay kaşığı krema. 15 dakika bekleyin, sonra soğuk su ile durulayın. Daha fazla bir veya iki kez bir hafta.

Sihirli muz sahiptir anti-aging etkisi. İçerdiği düşünülemez miktarda eser element ve vitamin a, E ve F. kurtulmak istiyorsanız, kırışıklık ve şişme, düzenli olarak uygulayın, muz maskesi, bal ile birlikte, krem ya da yağlar.

Yeşil çay. Birçok araştırma göstermiştir ki, yeşil çay polifenolleri teşvik hızlı yükseltme hücreleri, serbest radikallerin nötralize yardımcı olur, neden erken yaşlanma ve koruyan epidermis güneşe maruz kalma.

Kullanım yöntemleri yeşil çay için doğal cilt gençleştirme:

  • içme, günde 3-4 bardak şekersiz, ama eklemeden limon veya limon.
  • demlemek bir fincan yeşil çay ve soğumasını bekleyin, birkaç damla portakal yağı veya ıtır. Sprey, gün boyunca yüz veya yıkayın sabah ve akşam.

Kozmetik yağlar

Kozmetik yağlar

Yağ temel ve temel en etkili doğal ilaçlar için, genç bir cilt. Onları kullanan maskeli, paketleri ve masaj için. Bezi nemlendirin sıcak üzüm yağı veya badem yağı. Koyun, kumaş, deri ve bırakın soğuyuncaya kadar.

Her akşam yapın masaj hindistan cevizi yağı veya beslemeye ve daha fazla alana gözlerinin altında. Herhangi bir baz ve uçucu yağlar (ihtiyaçlarına göre cilt) ekleyebilirsiniz gündüz veya gece kremleri. Ama unutmayın, uçucu yağ ekleyebilirsiniz, sadece 2-3 damla.

Buz küpleri

Sabah yüz silme buz küpleri ile hazırlanan meyve suyu ya da et suları, otlar, kan dolaşımını uyarır ve metabolik süreçleri, kırışıklıkları yok eder ve yüz hatlarını sıkılaştırır. Umurunda cilt pokrov gerekir içinden. Önemli olan doğru antioksidanlar açısından zengin bir diyet ve yeterli hidrasyon vücut. İçmek gerekir en az 5-6 bardak su bir gün.