Gençleştirme lazer kesirli

Pek çok kadın olmak istiyorum genç – ama herkes duymuş en iyi şekilde yapmak! Biz gençleştirme kesirli lazer: yordamı, aksine, birçok, diğer, gerçekten yardımcı olur, ve gerçekten verir uzun vadeli etkisi!

Güneydoğusunda gençleştirme lazer

Elde cilt gençleştirme ve pahalı bir şekilde erişerek plastik cerrah. Ancak, birçok hasta korkuyor cerrahi bir müdahale, bir ve korkmayan, bir şey istemiyorum, çok uzun süre işlemden sonra kurtarma. Bu durumda plastik cerrahi anlamına gelir çok daha fazla kontra daha lazer uygulaması.

Bununla birlikte saymak lazer gençleştirme «yordam çıkış uzunluğu» ve eşit onu sıradan görünen bir güzellik. Bu invaziv prosedür, kurtarma sonra hangi sürer en az 3-5 gün, sonra dikkatle izlenmesi ve cilt bakım. Ve eğer tüm kuralları takip, etkisi tüm beklentileri aşacak!

Fraksiyonel lazer: çalışma prensibi

Nasıl çalışır? Lazer makine oluşturur epidermis mikroskobik delikler önceden belirlenmiş bir derinlik ve çap. Hücre, doğrudan altına alır lazer ışını, ölür ve onun «yan» başlar, yeniden, için, kaybını telafi. Sonunda bir yerde eski hücrelerin görünür sağlıklı ve genç. Prosedür cilt gençleştirme gerekir tekrar değil bir kez, ama belirgin iyileştirmeler görünür zaten ilk oturumu.

Güneydoğusunda gençleştirme denir fotoğraf termolizi: terim tam olarak iletir özü yaptırabilirsiniz. Kliniğimizde modern yüklü bir makine oluşturur fraksiyonel lazer. Bu işlem tamamen güvenli – eğer gerek ile çalışır, sertifikalı, işlevsel bir teknoloji. Kullandığımız ekipman en son nesil almak bizim makinenin her şeyi yapabiliyor. Sonuç – temiz, sağlıklı, genç bir cilt bizim hasta!

Fraksiyonel lazer

Kontrendikasyonları

Güneydoğusunda lazer gençleştirme önerilmez aşağıdaki hastalar:

  • Hamile ve emziren anneler için.
  • Epilepsi hastası.
  • Olan alerjisi ilaç.
  • Düzenlenen kimyasal peeling cilt (az 14 gün önce lazer gençleştirme). Eğer tedaviler arasında geçti 14 gün, lazer işlemleri çözümlenir.
  • Sahip farklı şekiller deri iltihabı: yer dermatit kadar sıradan akne (sivilce) akut aşamasında. Bu arada, biz için etkili bir prosedür kurtulmak akne – ELOS tedavisi.

Yaş sınırlaması güneydoğusunda lazer gençleştirme anlamına gelmez, ancak, herhangi bir durumda en iyisi bir uzmana danışmak, bir, söylemek gerekir mi başvurmak lazer durumunuza.

Güvenlik

Tabii ki, tüm hastaların umurumda soru: ne kadar güvenli bir lazer gençleştirme? Acele temin ederim ki: insanlar için bir kontrendikasyon olmadan, bu tamamen zararsızdır! Aslında bu yordam – yön ısıtma kızılötesi ışınları, bu da doğaldır: hemen hemen aynı, örneğin, «çalışan» güneş.

Eğer işlemden sonra size döktü veya kızarıklık ortaya çıktı, panik yapmaya gerek yok. Bu özel bir tepki, lazer, sonuçları hangi sonra kaybolur üç, en fazla dört gün.

Bir başka popüler «korku hikayesi» hastalarda ilgilidir yeteneği ile bulaşmış, yer, kirli ekipman. Burada ziyaretçilerimiz için endişelenecek bir şey yok: biz büyük bir dikkat ve temiz kullandığımız değiştirilebilir nozullar arasında lazerle cilt yenileme maruz dikkatli dezenfeksiyon.

Konuşan, kesirli gençleştirme, çoğu zaman yapılan paralel bir başka popüler bir yordam – bu photorejuvenation. Bu işlemler arasında ayırt etmek – prensip olarak maruz. Photorejuvenation yok pigment lekeleri ile ısıtma: bu işlem için etkilidir hastalar hafif cilt lekeleri yüzey üzerinde. Lazer zorlar buharlaşması sıvı, ve böyle bir yöntem ile başa çıkmak için kullanabileceğiniz oluşumları, «oturan» derin cilt.

Cilt bakımı gençleştirme

Cilt bakımı gençleştirme

İlk hafta tuttuktan sonra fraksiyonel lazer gençleştirme gerekir korumak için cildi güneş ışınlarından ve genel olarak güçlü ısıtma. 5-6 gün istenmeyen katılmak için banyosu veya sauna. Kaçınmaya, plaja yaklaşık bir ay sonra bu gitmek için herhangi bir tatil, ama cildi beslemek, zevk güneş anlamına gelir. Gelince, ilaçları, cilt bakımı, ilk 3-4 gün sadece nemlendirici krem, ve sadece daha sonra tekrar kullanmaya başlayın tonikler, araç yıkama ve diğer bildiğiniz bir araç.

Ne kadar süren bir işlemdir? Ne tür bağlıdır arsa işlenir: bazen, belki beş dakika. Eğer çalışıyoruz, tüm yüzeyi bir kişi ise, bu yaklaşık 30 dakika. Ameliyattan önce geçer anestezi süresi yaklaşık 40 dakika.

Sonuçları görünür zaten ilk tedaviden sonra, tam etkisi olmalı, onları en az üç. İki prosedür arasındaki geçmesi gereken yaklaşık bir ay. Kısacası, birkaç ay sonra bir tedavi bizim kliniğe alacak yeni – sağlıklı ve genç bir cilt yüz ve bu etki kaydedilir uzun bir süre. Dahası, gözlenen birikimli etkisi, yani her seferinde sonuç daha iyi!

Bu arada, bu kadar «uzun»? Ortalama dört-beş yıl: tüm özelliklerine bağlı olarak, cildiniz ne kadar yakından sen onu sabit. Zaten biz tavsiye prosedürü tekrar fraksiyonel lazer gençleştirme yılda bir kez – bu zaten doğru, tam, güncel ve tek bir oturumda. Bu-ecek kalmak lekesiz, daha uzun!