Cilt gençleştirme, göz çevresi – yeni kozmetik, salon bakımları ve ev yapımı teknikleri.

Bu araziler maruz kalan en büyük etkisi olumsuz ve çevresel faktörlerin de sık sık bir yansımasıdır bozuklukları, çeşitli fizyolojik süreçlerin bir vücut, kötü bakım, uyku, vb bu Nedenle ameliyatsız gençleştirme göz bölgesi kadınlar etmeye başlamak mümkün olduğu kadar erken. Bu amaçla uygulanan çeşitli ev ve kozmetik olarak çeşitli bitkisel yağlar ve vitaminler, jeller ve kremler, maskeler, meyve suları, sebze ve meyve, masaj. Ancak, tüm bu daha uygundur önlenmesi için erken solgunluk kapak, ama neredeyse hiçbir etkisi sorulduğunda, çizgiler ve kırışıklıklar, rosacea.

kırışıklık

Nasıl gençleştirmek cilde göz çevresi

Çeşitli yenilikçi prosedürler, kullanılan güzellik salonları ve klinikler için izin oldukça hızlı ve neredeyse ağrısız kurtulmak için kozmetik kusurları, sıkın dokusu göz çevresinde cilt dokusunu geliştirmek, vermek sıkılık, elastikiyet ve doğal boyama. Seçerken yolu gençleştirme güzellik dikkat çekiyor gibi sorunlar:

 • artan önem nasolacrimal çentik (iç köşesinden göz, yanak) oluşan bir sonucu olarak limosa nedeniyle doku kaybına, elastikiyeti;
 • ağız, deri yüzeyinde bozulma ve onu boyama;
 • ödem, gryzenia çanta alt ve üst yüzyılda ve koyu halkaları görünür azalma nedeniyle kan damarlarında;
 • azalma, elastikiyet ve kırışıklıkların görünümünü alanında dış köşelerine göz («kaz ayağı»);
 • varlığı, yaşlılık lekeleri ve olayların rosacea gözlerinin altında.
göz çevresindeki cilt

Derecesine bağlı olarak cilt değişiklikleri göz çevresinde, uzman seçilir belirli teknikleri, bunların kombinasyonu veya ders bir arada. Mezoterapi, temsil eden bir giriş cilt yapısı için ayrı ayrı seçilen kompozisyon ilaçlar, vitaminler, eser elementler, farmakolojik damar ilaçları, antioksidanlar, amino asitler, enzimler. Onlar teşvik, hücre metabolizmasını normale mikro kan ve lenf canlandıran doğal yapısı, doku, cilt tonunu geliştirmek için küçük kan damarlarının sayesinde azalır fenomen rosacea. Biorevitalization, farklı bir mezoterapi tanıtımı içeren preparatlar hyaluronik asit tek başına veya bir komplekste diğer bileşenleri ile uygulanan bir mezoterapi. Sonuç olarak, cilt elastikiyet kazanır ve elastikiyet, pürüzsüz ince çizgiler kırışıklıklar. Kimyasal peeling kullanımı ile trikloroasetik asit ve laktik asit düşük konsantrasyonlarda azaltmak şiddetini yaşlılık lekeleri, şişlik ve gözlerinin altında koyu halkaları ve sahip gençleştirici etkisi.

TCA peeling %30'u

Plazma kaldırma. Teknik, yordam, benzer Mezoterapi, ama germe etkisi elde edilir giriş göz çevresi özel bir plazma. Bu, özellikle uygun olduğunda, hastanın bir alerjisi birçok ilaç. RF-kaldırma ve Thermage — donanım kullanarak teknikleri elektromanyetik dalgalar elde edildiği doku elastikiyetinin artırılması ve azaltılması ödem içinde kan alanı. Botulinum toksin tedavisi — en popüler cilt gençleştirme işlemleri göz çevresi sayesinde hız ve eylem süresinin oluştuğu etkili bir yumuşatma yüz kırışıklıkları. Kontur plastik, temsil eden bir enjeksiyon düzeltme kozmetik kusurları kullanarak, subkutan veya intradermal giriş biyolojik jel tabanlı hyaluronik asit ya da kollajen. Giriş dolgu, dolum defekti deri yüzey, güçlendirir contour göz çevresi kırışıklıkları giderir göz köşelerinde, pürüzsüz nasolacrimal karık ve eşit olmayan bir arazi.

Solunum için oksijen-ozon tedavisi verilen kozmetik yaygın. Özellikle etkili bir yöntem heybetli deri ve deri altı solunum için oksijen-ozon karışımı ile özel bir iğne. Kan oksijen satürasyonu önemli ölçüde artırır, vasküler sesi, mikro geliştirir, cilt ve biyomekanik özellikleri, teşvik, kırışıklıkları düzeltme göz köşelerinde, tesviye deri kabartma, şişme azaltmak ve ortadan kaldırmak için «çürük» gözlerinin altında. Gençleştirme bir donanım yöntemleri, hangi ile bağlı iki tür etki — radyo dalgaları (RF) ve ışık enerjisi. Güvenli uyarır metabolik süreçleri, üretimini dokularda kollajen ve elastin, kan dolaşımını artırır. O gösterir varsa, küçük kırışıklık, yaşlılık lekeleri ve yoğun vasküler bir resim.

Mikro-iğneleme. Bu yöntem mekanik oluşumunda birden fazla mikroskobik kanallar ile cilt küçük bir yastık ile microneedles denilen dermaroller veya mesoroller.Uygulama mikroskobik hasar vardır uyarıcı etkisi kolajen ve elastin. Ayrıca, geliştirilmiş giriş bu kanallar aracılığıyla gerekli kozmetik.Prosedürün bir sonucu olarak sesi kapak yükselir, o olur, sıkı, esnek ve alır normal rengi. Konuklar gençleştirici güzellik bakımları haklı bir popülerlik kazandı ve lazer cilt gençleştirme, göz çevresi nedeniyle, en yüksek, diğer yöntemler ile karşılaştırıldığında, gençleştirici etkisi vardır. Lazer ile cilt soyma, en popüler olan bir işlemdir ve estetik estetik cerrahi ve kozmetik. Özü lazer teknolojisi gençleştirme etmektir devralma, enerji, ışık, radyasyon, belirli bir aralık içinde yüzeysel deri tabakasının kalınlığı olan ölçülen mikron, ısıtma ve onu hızlı bir süre ile takip ablasyon (kaldırma). Bu durumda, ana kumaş ve bitişik noktaları maruz alanlar vardır yüksek ısı maruz.

türlü göz

Güneydoğusunda lazer cilt gençleştirme, göz çevresi

En güvenli ve etkili bir lazer prosedürü — bu fraksiyonel geliştirilen sürecinde olduğu temizleme, birden fazla mikroskobik porsiyon eski cilt. Etrafında hasarlı uyarılır rejenerasyon ve büyüme genç hücreler. Sonuç olarak, başlar yeniden. Yeniden cilt dokusu oluşur büyük derinlik için — net dermis tabakasında olan temel yapısı için çoğu kırışıklık. Bir yerde yıkılan sitelerin görünür alanlarda yeni bir cilt tüm özellikleri, özelliği olan genç bir kumaş. Lazer, termal etkileyerek, kahverengi lekeler, yok, sadece melanin, aynı zamanda doğrudan melanosit hücreleri sentez ve pigment birikir.

6 etkili salon bakımları, cilt bakımı yüzyıl

Hatta eğer zevk için pahalı kremler, serum ve maskeler göz, bu bir olduğunu garanti etmez 40 yaşına kapak görünür kırışıklık ve lekeleri. Ne zaman kozmetik etkisiz gerekli daha profesyonel bir yaklaşım sorunları — kabin yaptırabilirsiniz. Her bileşik göz kapaklarında cilt çok hassas değil tüm güzellik manipülasyon güvenli kapak. Sadece bir uzman tavsiye için en iyi yol, gençleştirme, göz önüne alındığında, hastanın yaşı ve mevcut cilt kusurları. Vurgulamak için etkili bir donanım ve enjeksiyon prosedürleri caiz dahil cilt bakımı yüzyıl.

karşılaştırma sonuçları

Mezoterapi: giriş altında cilt gençleştirici «kokteyl»

Mezoterapi enjeksiyon prosedürü öngören giriş alanlarda cilt altında göz gençleştirici «kokteyl». Kompozisyon, onların seçilmiş ayrı ayrı dikkate alınarak, mevcut sorunları örtüsü. Oturum mezoterapi kullanabilirsiniz yazılır zaten 30 yıl sonra. Olarak aktif bileşenler sağlayan olumlu bir eylem, hareket:

 • Hyaluronik asit.
 • Eser elementler (magnezyum, çinko).
 • Vitaminler (N grubu).
 • Elastin ve kollajen.

Deri alanında yüzyıl sonra enjeksiyon pürüzsüz ve daha esnek hale gelir, ortadan kırışıklıklar ve «çanta» gözlerinin altında. İstenen etki, genellikle birden fazla seans gerektirir mezoterapi. Bu prosedür salon, oldukça acı. Bir süre sonra iğne karşılaşabilirsiniz, hematom ve ödem, göz kapakları. Biorevitalization — enjeksiyon prosedür salon, düşündüren bir giriş cilt altına hyaluronik asit. Güzellik uzmanları tarafından tavsiye başvurmak, yardım gibi «iğne salonu» gibi en az 35 yıl sonra. Hyaluronik asit bir madde bulunan hücrelerde kapak. Bu tutmanıza yardımcı olur ve dokularda nem tutmak ve sağlıklı görünümlü bir cilt. Bir miktar hyaluronik asit ile yaş sadece azalıyor bu neden olur, cilt kuru olur ve kırışıklıkları görünür, kaybolur, elastikiyet onu.

rf kaldırma

Güvenli biyo-yeniden canlandırma ve yönelik ikmal «stok» hyaluronik asit. O kurtulmak için yardımcı olur. kırışıklık ve kuruluk kapak. Estetisyenler inanıyorum bu işlem daha etkili mezoterapi — girilecek bir madde daha konsantre kompozisyon anlamına gelir, ve oturum sayısını azaltabilirsiniz. Prosedür süresi maksimum 50 dk. İçin o daha az ağrılı, güzellik cilt için zararlı hastanın krem, lokal anestezik. Ayak örtüsü, iğne olmak tamamen görünmez 2-4 gün sonra. Elde etmek için, istenen etkiyi gerekir 5-10 seans düzenlenen, belirli bir zaman aralığı. Biorevitalization bir dezavantajı var — nedeniyle konsantre bileşimi enjeksiyon sonra oturumu hariç, alerjik reaksiyonlar.

Lenf drenaj: cilt bakımı göz ile masaj

Eğer korku enjekte yordamlar, bir bakım yüzyıllardır değer katmak oturumları, lenf drenaj, kan dolaşımını artırmak doku. Bu özel masaj göz çevresi için yardımcı olur, ödem kurtulmak ve «mavi» göz kapaklarında, tıkanıklık, lenf, deri altında. Salon masaj uygulamaları olabilir manuel ya da donanım. Manuel lenf drenaj kullanılarak yapılmaktadır, özel kozmetik için trafik master görürdü hoş olmayan duygular, hücre ve kapak aldık, gerekli besinleri. Eğer ana masaj tekniği, onun yapılabilir evde. Bir donanım lenfatik drenaj, göz çevresi etkiler vakum veya microcurrents.

RF-kaldırma: donanım prosedür salon, temizlik kırışıklıkları

RF-kaldırma denir cerrahi olmayan form blefaroplasti. Yordam gösterir ve mükemmel sonuçlar örtüsü düzeltti olma, esnek ve formda. Kabul edilir, RF-kaldırma — en etkili yöntem gençleştirici oturum salonu. Garantili ve sık sık kullanmak için gençleştirme kapak alanında çağ — zarar vermez nazik bir şekilde koydu kapağı. Özü RF-kaldırma yatıyor, cilt üzerindeki etkileri radyo frekansı, dönüştürme içinde ısı enerjisine dönüşür. «Isındı» derin dermis, teşvik etkinleştirmek sentezi, elastin ve kollajen hücreleri. Etkisi daha belirgindir, hemen:

botulinum toksin tedavisi
 • kaybolur bandı, kırışıklık, şişlik ve halkaları;
 • sıkılır, üst ve alt göz kapağı.

Güvenli RF-cilde doğal, neredeyse ağrısız, gerek özel eğitim bünyesinde minimum bir listesini kontrendikasyonlar — tüm kabin prosedürleri farklı pek çok faydaları vardır. İçin beklenen bir sonuç, genellikle, 3-4 oturum RF-kaldırma. Bir ara tedaviler arasında ise 2-3 hafta. Kaydetmek için olumlu etkisi önerilir daha sonra yürütmek için 1-2 oturum RF kaldırma / yıl.

Peeling: aktif temizlik kapak

Birçok güzellik salonları sunuyoruz kadınların bakımları, kimyasal peeling. Bunları uygulamak için göz çevresi. Ama göz önüne alındığında, kapak burada, çok nazik, uzman seçer nazik bir karışımı, bileşenlerinin — bu genellikle kozmetik tabanlı meyve özleri. Kimyasal peeling özellikli olabilir hatta sahipleri hassas ciltler için — ama sadece yokluğunda kontra! Prosedür yönelik etkin bir cilt temizliği — kaldırır ölü hücreleri, kapak düzeltti, tesviye, renk. Ayrıca peeling sık sık kullanmak gibi bir hazırlık aşaması sprey gençleştirici maske ve serumlar.

Giriş deri altına dolgu: hızlı kurtulmak kırışıklık

kontur plastik

Filler — jel hyaluronik asit ile. Onun altına enjekte cilt kırışıklıkları ortadan kaldırmak için, «mavi» göz altında, gözyaşı uzanır. Bir mezoterapi de kullanılan «kokteyl» hyaluronik asit ile oluşmaktadır. Ama temel bir fark oturumları arasında olmasıdır dolgu — daha yoğun ilaçlar sadece elverişli değildir, doğal kollajen ve elastin, ama kelimenin tam anlamıyla, dolgu, kırışıklık ve düzensiz cilt. Bu salon bakımında yüzyıllardır uygulanan daha az yoğun jeller daha olanlar gerekli hizalamak için kapak yüzünde. Hangi bileşeni kullanmak için tavsiye sadece bir uzman. Uzmanlar, enjekte edilebilir bir prosedür tabanlı dolgu değil erken daha 40 yaşında. Ama burada çok daha bireysel bağlıdır, vücudun hasta — zorunlu uzman tavsiyesi! Oturum sırasında filler girilir, göz kapakları ve özel bir teknoloji. İlaç dağıtılır genelinde periorbital bölge. İlginçtir ki, olumlu bir sonuç kaydedilir ve bir süre önce 1,5-2 yıl. Unutmayın, bir süre sonra enjeksiyon dolgu alanlarda cilt altında göz oluşabilir, şişlik. Ancak bu etki kendine özgü tüm enjekte gençleştirici prosedürleri — zaman geçecek ve kapak uyumlu. Başka bir ayırt edici özelliği var doldurucu hiyalüronik asit uygulanmasından sonra, aktif madde altında hassas cilt üzerinde ışık olabilir görünür mavimsi çizgiler. Etkisi geçer sonra, sadece tam bir çözünme jel — yaklaşık altı ay sonra.

Sonuç

İçin değil, cildinizi ciddi cerrahi işlemler değil, tercih vermek için pahalı prosedürlere dikkat etmelidir, modern, yenilikçi ilaçlar, tasarruf sağlar hangi gençlik ve güzellik. Bir sürü bezoperatsionnaya ve donanım teknikleri, izin için verimli ve etkili bir prosedür, koruma genç bir cilt değil bir ay.