Hakkında yorumlar Goji Cream

 • Αναστασία
  Harika krem! Altı aydan fazladır kullanıyorum. Birçok yol denedim ama böyle bir etki alamadım. Hoş koku ve yoğun doku. Goji Cream kırışıklık karşıtı kremi herkese tavsiye ederim! Pişman olmayacaksın!
  Goji Cream
 • Σοφία
  Kırışıklık önleyici krem Goji Cream eşimden hediye olarak geldi. Uzun zamandır satın almak istiyordum. Cilt tekrar sıkı ve elastik hale geldi. Sadece iki haftalık kullanımdan sonra - kırışıklıklarda gözle görülür bir azalma ve kocamdan birçok övgü aldım!
  Goji Cream
 • Elif
  Hassas bir yüz cildim olduğu için uzun süre almaya cesaret edemedim. Ama sonuç tüm beklentilerimi aştı. Diğer ürünleri kullanırken sıklıkla meydana gelen kızarıklık ve soyulma olmadı. Yüzün ovali belirgin şekilde sıkılmıştır. test etmeye devam edeceğim. Her şeyi tavsiye ederim!
  Goji Cream
 • Carola
  Satış var. Fiyat-kalite oranına hoş bir şekilde şaşırdım. Sipariş çabuk geldi. Yüz çok daha taze ve genç görünüyor. Göz altındaki halkalar bile gitti! Acele et! İyi satın alma!
  Goji Cream
 • Ευαγγελία
  Profilaksi olarak kullanıyorum. Kesinlikle yaşımı göstermediğim için sürekli iltifatlar ve mest edici bakışlar alıyorum. Böyle bir araç için üreticiye teşekkürler. Onu hiçbir şeye değişmem ve denemenizi tavsiye ederim!
  Goji Cream
Kullanıcı oyu Goji Cream
4.3
5